O nas

Firma „MoCar” powstała w 2008 roku jako Spółka Cywilna. W 2011 roku została przekształcona w firmę jednoosobową prowadzącą działalność gospodarczą w zakresie kompleksowej regeneracji głowic samochodowych oraz mechaniki pojazdowej. 

Działalność firmy MoCar nakierowana jest głównie na klientów z Wrocławia i Dolnego Śląska ale jak pokazuje  życie nie jesteśmy zamknięci tylko w tym rejonie Polski. Mamy klientów między innymi z Wielkopolski  i Podlaskiego. Robiliśmy głowice do Belgii, Austrii, UK, Niemiec oraz na Ukrainę. 

Wyznajemy zasadę, że należy być otwartym na nowe rynki a jednocześnie odpowiadać na zapotrzebowanie klientów wewnętrznych.  Nasza oferta skierowana jest zarówno do warsztatów samochodowych,  przedsiębiorstw transportowych jak i do indywidualnego klienta. Posiadamy duże doświadczenie w  regeneracji i naprawie różnego typu głowic oraz w spawaniu aluminium i żeliwa.

Korzystając z oferty firmy MoCar otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości usług w połączeniu z konkurencyjną ceną. 

Zapraszamy do współpracy